9.1.2019 otevřeno: 430 x

7. turnaj 4+1, 20.1.2019, hala Slavia

První turnaj 4+1 v roce 2019 se odehraje 20.1.2019 v hale Slavie. Rozlosování je uvedeno.

TURNAJ 4+1

   
           

Kategorie :

Minižactvo/přípravka

Dne : 20.1.2019

     
           

Hřiště: hala Slavia

Adresa : Vladivostocká 10, 100 00 Praha 10

           

Pořadatel  turnaje :

DHC Slavia Praha

   
           

Účastníci  turnaje :

Minižactvo

 

Přípravka

 
   

DHC Slavia A

 

DHC Slavia C1

 
   

DHC Slavia B

 

DHC Slavia C2

 
   

Dukla červeňásci

 

DHC Slavia D

 
   

Dukla žluťásci 1

 

Dukla červeňásci P

 
   

Dukla žluťásci 2

 

Dukla žluťásci P

 
   

Chodov A

 

Astra C

 
   

Chodov B

 

Astra D

 
   

Astra A

 

Loko Vršovice C

 
   

Astra B

 

Kobylky D

 
   

Hudlice A

 

Háje D

 
   

Hudlice B

 

Sokol Vršovice E

 
   

Hostivice orange

 

 

 
   

Hostivice red

 

 

 
   

Sokol Vršovice B

 

 

 
   

Loko Vršovice B

 

 

 
   

Háje B

 

 

 
           

Hrací doba:

2x7 minut

       
           

Čas

Hřiště 1

   

Hřiště 2

 
           
           

8:00

DHC Slavia B

Astra B

 

Háje B

Dukla žluťásci 2

8:17

DHC Slavia A

Astra A

 

Hostivice O

Dukla červeňásci

8:34

Sokol Vršovice B

Loko Vršovice B

 

Hudlice B

Chodov B

8:51

Hostivice R

Dukla žluťásci 1

 

Hudlice A

Chodov A

9:08

Háje B

DHC Slavia B

 

Dukla žluťásci 2

Astra B

9:25

Hostivice O

DHC Slavia A

 

Dukla červeňásci

Astra A

9:42

Hudlice B

Sokol Vršovice B

 

Chodov B

Loko Vršovice B

9:59

Hudlice A

Hostivice R

 

Chodov A

Dukla žluťásci 1

10:16

Astra B

Háje B

 

DHC Slavia B

Dukla žluťásci 2

10:33

Loko Vršovice B

Hudlice B

 

Sokol Vršovice B

Chodov B

10:50

Astra A

Hostivice O

 

DHC Slavia A

Dukla červeňásci

11:07

Dukla žluťásci 1

Hudlice A

 

Hostivice R

Chodov A

11:24

Astra B

Hudlice B

 

Dukla žluťásci 2

Sokol Vršovice B

11:41

DHC Slavia B

Loko Vršovice B

 

Chodov B

Háje B

11:58

Hostivice O

Chodov A

 

Astra A

Dukla žluťásci 1

12:15

DHC Slavia A

Hudlice A

 

Hostivice R

Dukla červeňásci

12:32

Astra C

DHC Slavia C2

 

DHC Slavia D

Háje D

12:49

DHC Slavia C1

Dukla žluťásci P

 

Kobylky D

Astra D

13:06

Dukla červeňásci P

Loko Vršovice C

 

Háje D

Sokol Vršovice E

13:23

Dukla žluťásci P

DHC Slavia C2

 

Astra D

DHC Slavia D

13:40

Dukla červeňásci P

Astra C

 

Sokol Vršovice E

Kobylky D

13:57

Loko Vršovice C

DHC Slavia C1

 

Háje D

Astra D

14:14

Astra C

Dukla žluťásci P

 

DHC Slavia D

Kobylky D

14:31

DHC Slavia C2

Loko Vršovice C

 

Astra D

Sokol Vršovice E

14:48

DHC Slavia C1

Dukla červeňásci P

 

Kobylky D

Háje D

15:05

Loko Vršovice C

Dukla žluťásci P

 

Sokol Vršovice E

DHC Slavia D

15:22

DHC Slavia C1

Astra C

 

Dukla červeňásci P

DHC Slavia C2

           

15:45

konec turnaje