26.2.2018 otevřeno: 511 x

Upravené termíny turnajů žáků

Pozor změna !!! 2. turnaj skupiny B se odehraje 7.4. (původní termín 24.3. by se odehrál před 1. turnajem skupiny A a nešlo by tedy sestoupit ani postoupit)

 Návrh turnajových termínů – soutěž starších a mladších žáků – jaro 2018

 

Starší žáci – Chodov, Loko Vršovice, Dukla „A“, Dukla „B“, Sokol Kobylisy

Model pěti turnajů, kdy pořadatelství připadne vždy jednomu družstvu

4. 3.                                       Dukla „A“ (Břve)

24.3.                                   Sokol Kobylisy

21. 4.                                  Loko Vršovice

13. 5.                                     Dukla „B“ (Břve)

10. 6.                                     Chodov (nový termín)

 

Mladší žáci – Dukla „A“, Dukla „B“, Dukla „C“, Chodov „A“, Chodov „B“, Handball Hostivice, Loko Vršovice, Sokol Vršovice, Jičín „A“, Jičín „B“

Model pěti turnajů v obou skupinách, kdy pořadatelství připadne vždy jednomu družstvu. Po každém turnaji vždy poslední družstvo ze skupiny A klesne do skupiny B a první ze skupiny B postoupí do skupiny A. V případě, že v jednom termínu připadne pořadatelství turnaje dvěma družstvům v jedné skupině, zasáhne a pořadatelství určí řídící orgán soutěže. Oproti podzimní části soutěže je v obou skupinách totožná hrací doba.

 

Družstva přihlášená do soutěže jsou rozdělena do dvou skupin takto:

 

Skupina A – Dukla A, Dukla B, Chodov A, Jičín A, Sokol Vršovice

Skupina B – Dukla C, Chodov B, Handball Hostivice, Loko Vršovice a Jičín „B“

 

Pořadatelství skupina A:

25. 3.                                  Chodov „A“

21. 4.                                  Sokol Vršovice (nový termín)

28. 4.                                  Dukla „A“ (hala Loko Vršovice)

26.5.                                   Jičín „A“

17. 6.                                 Dukla „B“ (hala Loko Vršovice)

Pořadatelství skupina B:

10. 3.                                   Handball Hostivice

7.4.                                     Dukla „C“ (hala Loko Vršovice)

13. 5.                                    Chodov „B“ (nový termín)                         

19. 5.                                    Jičín „B“ (nový termín)

16. 6.                                    Loko Vršovice