22.1.2018 otevřeno: 777 x

Kemp Házenkářských nadějí - dívky, ročník 2003

V uplynulém týdnu se v Nymburce pod vedením hlavní trenérky TCM, Martiny Papežové uskutečnil již 14. ročník kempu házenkářských nadějí dívek - ročník 2003...

Do Nymburka se sjelo 60 vybraných talentovaných hráček z celé republiky, aby mezi sebou poměřily své házenkářské dovednosti a absolvovaly několik tréninkových jednotek pod vedením zkušených trenérů.

Za kraj Praha byly na akci nominovány hráčky Veronika Holečková, Adéla Zimová, Kateřina Matějková (DHC Slavia Praha), Natálie Nekardová (HC Háje), Vendula Vrbková (Sokol Kobylisy II) a Sofie Michaličková (Sokol Kobylisy II), která se však pro nemoc nemohla kempu zúčastnit.

Všem hráčkám se na kempu moc líbilo, odnesly si spoustu nových zkušeností a zážitků. Svými výkony nezůstaly házenkářky z Prahy za ostatními pozadu, naopak se velmi dobře prosazovaly v různých testovacích disciplínách, kde například Veronika Holečková vyhrála hod do dálky, kdy jí jako jediné při pokusech nestačila hala a svým nelepším pokusem 42 tuto soutěž bezkonkurenčně ovládla.

Akce se také zúčastnily reprezentantky ČR a hráčky DHC Slavia Praha, Petra Kudláčková a Alena Šetelíková, které s hráčkami absolvovali besedu a autogramiádu.